Nasz skład opiera się na wspólnym zgraniu i energicznym prowadzeniu; udzielamy się w różnych projektach, jesteśmy młodzi, doświadczeni i błyskotliwi :). Zespół istnieje od 2010r. Skład obecnie tworzą:
Adrian - Instr. klawiszowe, saksofon, akordeon - założyciel zespołu, zawodowy realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Na imprezach okolicznościowych zaczął grać w 2007r., aby już w 2010r. założyć własny projekt. Jak widać z powodzeniem... :)

Ania - wokal damski - wokalistka i dobry duch zespołu, potrafi się odnaleźć w każdym repertuarze, a także dorzucić nie jeden własny pomysł. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Łukasz - wokal męski - najmłodszy członek ekipy; dynamiczny wokalista, który z zespołem zaczął śpiewać już w 2018r i szybko się zaaklimatyzował. Prywatnie pasjonat musicali z dużymi ambicjami :)

Adam - gitara elektryczna - w zespole BST od 2014r. Doskonale potrafi się odnaleźć w repertuarze zarówno jako gitarzysta rytmiczny jak i solowy.

Właśnie powstaje nowa strona zespołu. Obserwujcie uważnie, już niedługo!
Copyrights by BlueSkyTremolo.pl, design by FairyTree.pl