You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Blue Sky Tremolo


Nasz skład opiera się na wspólnym zgraniu, energicznym prowadzeniu i dużej dawce muzyki na żywo; jesteśmy młodzi i błyskotliwi, ale nie brak nam również niezbędnego doświadczenia. O tym, że od wielu lat traktujemy to poważnie świadczą liczne opinie do sprawdzenia tutaj:
(od 2012r.) opinie na zespoly-weselne.pl
(od 2020 r.)
opinie na wesele z klasą

Zespół Blue Sky Tremolo istnieje od 2010r. Obecnie skład tworzą:

Adrian

Instr. klawiszowe, saksofon, akordeon, wokal męski


Założyciel zespołu, zawodowy realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Na imprezach okolicznościowych zaczął grać w 2007r., aby już w 2010r. założyć zespół BST. Jak widać z powodzeniem... Jako, że żywo interesuje się muzyką zobaczyć go można również od czasu do czasu w programie rozrywkowym "Jaka to melodia?"

Ewa i Gabi

Wokal damski


Wokalistki o mocnym głosie (Ewa) i nieco bardziej aksamitnym (Gabi) z szerokimi możliwościami, zawsze uśmiechnięte, dobrze przygotowane i gotowe na nowe wyzwania. Doskonale się uzupełniają wokalnie i wnoszą do zespołu wiele muzycznego koloru. Muzyka pop to ich żywioł, ale także polskie i światowe przeboje nabierają nowego życia z ich udziałem.

Adam

Gitara elektryczna


W zespole BST od 2014 r. Doskonale sprawdza się zarówno jako gitarzysta rytmiczny jak i solowy. Fan Queen i Guns N'Roses oraz dobry duch zespołu.